- Admin
- #1
Also posted in voidworld, but hey
Senior Member Gold
Third Gold
Aliandra Santorin, Katarianna al'Leya, Maidelyn, Raina Tsornin, Raylin Delayn, Rollyn Montagorae
Second Gold
Arafel al Dama, Guiyall Rithmaire, Ilenna Aramiz, Jordan Rayne, Keisha al'Benn, Rienn al'Etyra, Rikka al'Vorik, Sephrenia Noita, Sindra Bell, Taric Gillandred, Velaris Ly'enn
Gold
Asandra al'Terra, Avendaella Tikvah, Alexstrasza Ruskea, Chria al'Diene, Dagnidrea al'Karyl, Laralelle Susandrea, Miya Kiyoshi, Nethanel al'Tere, Pol Rohanson, Rit'koma Imorj, Samarasin Tavaral, Seraph Delandra, Tazren Talamar, Winterdawn Lightheart
Silver
Alora Sionn, Deleios Cherchenuit, Dieda Eriu, Kairina Verraile
Membership Merit
Third Gold
Aliandra Santorin, Aryawnah Federov, Dralyn Montsier, Jarin Mayani, Jodea Kegan, Katarianna al'Leya, Oddey Bird, Pylar al'Stnap, Raevyn Tsornin, Rhed al'Tere, Tricia Greenleaf, Val a'Shain
Second Gold
Alyria Savoinya, Amarande al'Kalin, Braedan Fearghal, Daegan Al'Calder, Ennairam Lamp, Halosia Paage, Heron Tallamand, Iteran Bethanielle, Kaede Alduranai, Lucas al'Baine, Melana al'Cairera, Melina Tashir, Myleaha Narisse, Niere al'Aman, Rafka al'Aevon, Sorcha Al'Verdan, Woika Ninue
Gold
Brandon Tataru, Kassina Tendar, Owen al'Saturni, Padron Kerenmosa, Sin Selar, Syera Faelron, Ty al'Djinn, Vendri al'Varrak, Zandera Sommers
Silver
Ahmyra al'Ruley, Amina Coram, Kveldolf Tikvah, Liam al’Eira, Martinis Clarkey, Mychael Ritoryn, Selvyn Al'Aran
Administrator Merit
Gold
Reniel Killan
Silver
Barmacral Tigana, Brandon Tataru, Cahalan Sothron, Maibella Rhoiden , Ne'mireth Simoua
Amyrlin’s Award Merit
Ne’mireth Delvar, Onis o’Leia, Kitan Tataru, Melisande Arneil
Attendance Merit
Silver
Jenalla Selar
Camp Nurse Merit
Gold
Lyara Tieran
Events Participation Merit
Da’covale
Faeril Munear, Ninya Evoneigh
Classroom Participation Merit
Elanda tonil
Committee Head Merit
Silver
Lyara Tieran
Editing
Gold
Alexstrasza Ruskea
Executive
Silver
Kerna Shedrian, Mendo Cath
Globetrotter
Kerna Shedrian
Group Pride Merit
Natalya Laragan
Group Service Merit
Ty al’Djin, Izabella Sera, Chaelca Trevelyan
Logo Design Merit
Faeril Munlear
Members’ Choice Award Merit
Alora Sionn, (3) Arie Davion, Belgareth Kiarc, Brandon Tataru, Chaelca Trevelyan, Dnae Ila, Ealandrelle Melyma, Eleyan al'Landerin, Elia LePhant, Jaim al'Bearach, Jeffan Caliarthan, Kelgan al'Moranwin, Kerwin Thaumiel, Kitan Tataru, Lireina Dormerus t'al`Bearach, Locus Sarania, Luna Morn, Luna Morn, Maibella Rhoiden, Mendo Cath, Mewl, Nymala Ingasy, Selvyn al'Aran, Toral Delvar
Pro Bono Merit
Technology Gold
Anirfyan Dayen
Staff Merit
Second Gold
Deoan Kakarot, Eniara Kisharad , Nyavene al'Meer, Nymala Ingasy , Siera al'Cere
Gold
Aduiavas Ida, Arien Nalaam, Belgareth Kiarc, Doneavan al'Keavin, Izabella Serra, Laralelle Susandrea, Liana Ceana, Loraella Melodie, Lucas al'Baine, Mendo Cath, Serenla Tamowith, Taika Vinh, Ty al Djinn, Valadilene Aldieb,
Silver
Aleita Taviah, Alena Mysana, Avelina Ermen, , Deleios Cherchenuit, Elania al'Manir, Emory Sheldon, Eniaram Lamp, Halosia Paage, Inanna Landred, Ismene Gillandred, Ivanor Winshaw, Jakeb Morsin, Jordan Rayne, Liiane al'Rhuidea, Mirandha Laflor, Morrighan Daghdera, Narysse a'Jahar, Qamra Daielin, Reniel Killan, Rienn al'Etyra, Rit'koma Imorj, Tazren Talamar, Valorian, Edoras, Yngrot Draconian
Teaching Merit
Gold
Atarah al’Norahn, Lyssandra Darai, Melana al Cairera, Viviana L’antrau
Silver
Elanda Tonil, Gedhan Audax, Jodea Kegan, Joryn Varna, Katariana al’Leya, Kerna Shedrian, Serenla Tamowith
Tournament Winner
Silver
Alanar Tansden, Amarande (2), Anigrel, Ayendra Kiserad, Baryd al'Seen, Ealandrelle, Enya Tamowith(2), Joseph, Kyla Sterling, Locus Sarania (2), Lok Sion, Sean al'Dragoran, Stasia t'Andre, Valorian Edoras (2)
Senior Member Gold
Third Gold
Aliandra Santorin, Katarianna al'Leya, Maidelyn, Raina Tsornin, Raylin Delayn, Rollyn Montagorae
Second Gold
Arafel al Dama, Guiyall Rithmaire, Ilenna Aramiz, Jordan Rayne, Keisha al'Benn, Rienn al'Etyra, Rikka al'Vorik, Sephrenia Noita, Sindra Bell, Taric Gillandred, Velaris Ly'enn
Gold
Asandra al'Terra, Avendaella Tikvah, Alexstrasza Ruskea, Chria al'Diene, Dagnidrea al'Karyl, Laralelle Susandrea, Miya Kiyoshi, Nethanel al'Tere, Pol Rohanson, Rit'koma Imorj, Samarasin Tavaral, Seraph Delandra, Tazren Talamar, Winterdawn Lightheart
Silver
Alora Sionn, Deleios Cherchenuit, Dieda Eriu, Kairina Verraile
Membership Merit
Third Gold
Aliandra Santorin, Aryawnah Federov, Dralyn Montsier, Jarin Mayani, Jodea Kegan, Katarianna al'Leya, Oddey Bird, Pylar al'Stnap, Raevyn Tsornin, Rhed al'Tere, Tricia Greenleaf, Val a'Shain
Second Gold
Alyria Savoinya, Amarande al'Kalin, Braedan Fearghal, Daegan Al'Calder, Ennairam Lamp, Halosia Paage, Heron Tallamand, Iteran Bethanielle, Kaede Alduranai, Lucas al'Baine, Melana al'Cairera, Melina Tashir, Myleaha Narisse, Niere al'Aman, Rafka al'Aevon, Sorcha Al'Verdan, Woika Ninue
Gold
Brandon Tataru, Kassina Tendar, Owen al'Saturni, Padron Kerenmosa, Sin Selar, Syera Faelron, Ty al'Djinn, Vendri al'Varrak, Zandera Sommers
Silver
Ahmyra al'Ruley, Amina Coram, Kveldolf Tikvah, Liam al’Eira, Martinis Clarkey, Mychael Ritoryn, Selvyn Al'Aran
Administrator Merit
Gold
Reniel Killan
Silver
Barmacral Tigana, Brandon Tataru, Cahalan Sothron, Maibella Rhoiden , Ne'mireth Simoua
Amyrlin’s Award Merit
Ne’mireth Delvar, Onis o’Leia, Kitan Tataru, Melisande Arneil
Attendance Merit
Silver
Jenalla Selar
Camp Nurse Merit
Gold
Lyara Tieran
Events Participation Merit
Da’covale
Faeril Munear, Ninya Evoneigh
Classroom Participation Merit
Elanda tonil
Committee Head Merit
Silver
Lyara Tieran
Editing
Gold
Alexstrasza Ruskea
Executive
Silver
Kerna Shedrian, Mendo Cath
Globetrotter
Kerna Shedrian
Group Pride Merit
Natalya Laragan
Group Service Merit
Ty al’Djin, Izabella Sera, Chaelca Trevelyan
Logo Design Merit
Faeril Munlear
Members’ Choice Award Merit
Alora Sionn, (3) Arie Davion, Belgareth Kiarc, Brandon Tataru, Chaelca Trevelyan, Dnae Ila, Ealandrelle Melyma, Eleyan al'Landerin, Elia LePhant, Jaim al'Bearach, Jeffan Caliarthan, Kelgan al'Moranwin, Kerwin Thaumiel, Kitan Tataru, Lireina Dormerus t'al`Bearach, Locus Sarania, Luna Morn, Luna Morn, Maibella Rhoiden, Mendo Cath, Mewl, Nymala Ingasy, Selvyn al'Aran, Toral Delvar
Pro Bono Merit
Technology Gold
Anirfyan Dayen
Staff Merit
Second Gold
Deoan Kakarot, Eniara Kisharad , Nyavene al'Meer, Nymala Ingasy , Siera al'Cere
Gold
Aduiavas Ida, Arien Nalaam, Belgareth Kiarc, Doneavan al'Keavin, Izabella Serra, Laralelle Susandrea, Liana Ceana, Loraella Melodie, Lucas al'Baine, Mendo Cath, Serenla Tamowith, Taika Vinh, Ty al Djinn, Valadilene Aldieb,
Silver
Aleita Taviah, Alena Mysana, Avelina Ermen, , Deleios Cherchenuit, Elania al'Manir, Emory Sheldon, Eniaram Lamp, Halosia Paage, Inanna Landred, Ismene Gillandred, Ivanor Winshaw, Jakeb Morsin, Jordan Rayne, Liiane al'Rhuidea, Mirandha Laflor, Morrighan Daghdera, Narysse a'Jahar, Qamra Daielin, Reniel Killan, Rienn al'Etyra, Rit'koma Imorj, Tazren Talamar, Valorian, Edoras, Yngrot Draconian
Teaching Merit
Gold
Atarah al’Norahn, Lyssandra Darai, Melana al Cairera, Viviana L’antrau
Silver
Elanda Tonil, Gedhan Audax, Jodea Kegan, Joryn Varna, Katariana al’Leya, Kerna Shedrian, Serenla Tamowith
Tournament Winner
Silver
Alanar Tansden, Amarande (2), Anigrel, Ayendra Kiserad, Baryd al'Seen, Ealandrelle, Enya Tamowith(2), Joseph, Kyla Sterling, Locus Sarania (2), Lok Sion, Sean al'Dragoran, Stasia t'Andre, Valorian Edoras (2)
Last edited: